cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

15 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan organizasyon

  vegan etkinlikler düzenleyen organizasyon ekibi. yakın zamanda şirince'de sonbahar etkinlikleri var. etkinlik programını bu instagram hesabından açıkladılar, incelemenizi tavsiye ederim.
  antalya / geyikbayırında gerçekleşen etkinliğe katıldım ve harika geçti. öncesinde nedense sadece veganlar olacak gibi bir algıya kapıldım kendi kendime, gittiğimde vegan olmayan, veganlığı merak eden insanlarla da karşılaştım, iyi ki de öyle oldu. bu tür etkinlikler sayesinde insanların çok güzel yemekler, çok güzel sohbetler eşliğinde veganlığı öğrenebileceğini fark ettim.

  düzenli yoga pratiğini sürdürmeye çalışan birisi olarak sabah/akşam öyle güzel bir yerde yoga yapmak harikaydı, taylan hocama selamlar :) konakladığımız "the land" likya yoluna çok yakın bir yerdeydi ve yolun ufak bir kısmını da olsa, sohbet muhabbet eşliğinde yürümek keyifliydi. ayrıca profesyonel ekipman ve eğitmenler eşliğinde dağcılık deneyimlemek harika bir tecrübe oldu. ben ki yüksekten korkarım, yine de denedim, ikinci etabı da kısmen denedim, olsundu orda da böcek olup dağa taşa sarılmayı tecrübe ettim. sonraki etkinlikte görüşmek üzere :)
  instagram organizasyonu demek daha iyi olur sanırsam. instagram, facebook dışında başka bir forum vs yok ya da hiç bulamadım. türkiye içinde rastgele bir veganla karşılaşma ihtimalim dünya dışı zeki varlıkla karşılaşma ihtimaliyle aynı sanırsam.
  2020 yılı içerisinde bir etkinliklerine katılmayı gerçekten çok istiyorum. çok güzel fotoğraflar paylaşmışlar hem geyiklibayırından hem olimpostan. :)

  Antalya / çıralı'da düzenleyecek etkinlikle ilgili detayları instagram hesabından yayınladılar. Fiyat vb bilgilere başvuru formundan ulaşıp, başvuru yapabilirsiniz.

  Paylaşımları inceledim baya keyifli duruyor. Şu hastalık muhabbetinden iptal olacağını düşünüyorum... olmaz da giderse insanlar, iyi eğlenceler.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk