cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

11 + 7 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • vegan marketin çok hızlı büyümesi

  /
  2
  berlin'de harley davidson mağazası vardı. vegan market oldu. aynı şekilde oturduğum sokağın başındaki market de vegan-bio vs ne şey ise o oldu. veganlık demek mutlaka vegan marketlere kerizlenmek midir merak ediyorum.

  bir insan niye vegan köfte, vegan yoğurt, vegan sucuk, vegan kokoreç gibi tuhaf şeyleri talep ediyor anlamış değilim. eğer bu tatları gerçekten özlüyorsanız zaten bir süre sonra, en kötü ihtimal evlenecek ve iskender seven kocanıza eşlik edeceksiniz, vegan kelimesi de sadece bir hatıra olarak kalacak.

  bazı özel ihtiyaçlar için marketin bir reyonu yeterli olsa da vegan kelimesi fazlasıyla istismar ediliyor. o yüzden büyümüş olması daha da büyüyecek olması şaşırtmıyor beni. insanoğlunun olduğu her yerde yozlaşma var ve birşeyleri mahvetmeyi seviyor.
  biraz vegan sömürüsü yapılıyor. zamanla vegan gıda sektörünün daha da büyüyeceğini düşünüyorum şu an açık büyük, o zaman fiyatlar normale çekilir umarım. istanbul metroda olan çoğu ürün yaşadığım şehirdeki metroda yok en basiti, örneğin vita. ne zaman internete bağımlı kalmadan alışveriş yapabilirim benim için o zaman büyümüş olur sektör.
  bunu kötü yorumlayanlar olmuş ve bir anlamda onları doğru bulsam da bence olumlu yönleri daha fazla. şuan uçuk fiyatlarda satışa sunulmuş ürünler olsa da , ortada bir talep var demek ki ve haliyle bu talebi dikkate alan üreticiler var. talep arttıkça fiyatların da normal seviyelere çekileceğini düşünüyorum. bu yüzden yeni vegan marketler açıldıkça daha da mutlu oluyorum.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk