cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

14 + 2 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • ünsal arık

  proteini nereden aldığı merak konusu olan dünya boks şampiyonumuz, wbc asya şampiyonu oldu. boksörün instagram paylaşımına buradan ulaşabilirsiniz.
  genellikle politik düşünceleri, hayata bakışı ve tercihleri yüzünden sürekli hakarete uğrayan şampiyon, benim şahsen çok hoşuma giden, "hepinizi duyuyorum ama umrumda değilsiniz" dercesine şöyle bir paylaşım yapmış. çok zekice bence, güzel olmuş.
  kesinlikle çok cesur bir sporcumuz. politik duruşunu geri plana atılırım korkusuyla saklamıyor, iyi de yapıyor bence. yeni birincilikler görmek dileğiyle.

  tişörte dikkat :) hem vegan hem kemalist adam gibi adamdır ünsal arık.


  arabasına zarf içinde kurşun bırakılmış


  vegan demiş miydim :)


  konuyla ilgili değerlendirmesi


  tayyibi eleştiren bir almancı olduğu için almancılar tarafından sevilmiyor. şu cesarete bakar mısınız onca iq'su 90'ın altında olan insanın içine girmeye zerre tereddüt etmiyor.


  6 Tayyipçi vs 1 Atatürkçü Ünsal Arık. tayyipçilerin erkekliğini görüyoruz burada da. tek kişiye 6 kişi artistik yapmayı erkeklik zannediyorlar gördüğünüz gibi.


  tayyipçi almancılardan gelen bu kadar baskıya, tayyibi eleştirdiği için sponsor bulamamasına rağmen 1 santim geri adım atmıyor doğruları söylemekten ve korkmuyor.


  tonla şampiyonluğu ve kemeri olan vegan boksörümüz. ne diyelim adam gibi adam.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk