cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

16 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • hiç mi yemiyorsun

  “Süt de mi içmiyorsun, peynir de mi yemiyorsun, hiç mi yemiyorsun” sorularına bazen “yılda bir iki kez yiyoruz” diyesimiz geliyor ama yanlış yönlendiririz diye söylemiyoruz.
  Dışarıda bir şey yiyeceğimiz zaman içinde hayvansal ürün olup olmadığını ısrarla sorduğumuz ve yok yanıtını aldıktan sonra satın aldığımız halde tam çiğneyecekken içinden peynir çıkan börekler!
  Para uğruna yalan yanlış ürün satan insanlar.
  bu soruyu çok komik buluyorum. param yok dendiğinde sorulan hiç mi yok? sorusuyla aynı kapıya çıkıyor. öylesine soruluyor belli ki. hiç yemiyorum dendikten sonra da birden sağlıkçı kesilirler başınıza. sabah programları tadında sağlık öğütleri verirler.

  vegan olduğumdan bu yana sürekli olarak bana, hiç mi yemiyorsun? tavukta mı yemiyorsun? balıkta mı yemiyorsun? canın hiç çekmiyor mu? soruları yöneliyor. evet uzun süredir yemiyorum ve artık bu soruları duymak istemiyorum:)

  hiç mi yemiyorsun degilde, bana şu soru soruluyor: "peki ne yiyorsun?"


  Peki ne yiyorsun derken? ulaa dangalak dünyada sadece et ve süt ürünlerinden başka yemek yokmu?


  beyin bedava kullanmasını bilene ,

  ''HİÇ Mİ YEMİYORSUN'' İLE ''NE YİYORSUN PEKİ'' ARASINDA FARK YOK. CEVAPLAMASI AŞIRI YORAN SORU TİPİ. ÖNLERİNE DÜZİNELERCE ÖRNEK KOYSAN DA AMA YİNE DE ŞUNUN YERİNİ TUTMAZA BAĞLANAN ANLAMSIZLIK.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk