cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

7 + 11 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • greenpeace

  çevre koruma amaçlı uluslararası tanınılırlığı çok fazla olan dernek. kömür madenlerinden, ülkemizin meşhur hes'lerine, nesli tükenmekte olan canlılara kadar bir çok konuyu ele alıp, farkındalık yaratıp, imza kampanyaları düzenlemekteler. websitesi için buraya tıklayabilirsiniz.
  Nesli tükenmekte olan canlıları belli populasyona kadar koruyup avcılık ve doğa tahribatının meşru kalmasını sağlayan; gelir ve bağış paralarının kaynağı ve aktarıldığı yerler ile ilgili bilgileri gizli tutan şirket.

  Ekleme: Cowspiracy belgeselinde Greenpeace hakkında bilgiler verilmektedir.
  kendini çevreci olarak tanımlayan insanların, büyük bir çevre örgütü imajıyla aktivizm enerjilerini bastıran şirkettir.İnsanların duyarlılıklarıyla oynayıp sürekli para toplayan yapışkan grup.

  Sanki birkaç zengin şirket, onlara sen bu çevrecileri topla , bir şeyler yapıyormuş gibi gözük ama aslında hiç bir şey yapma demiş gibi, hiç güven vermiyor.
  Çevreci olduğunu iddea eden ve sıklıkla devasa şirketlere karşı eylemler yürüten kocaman bir tezgah iyi paralar kazanıyorlar çevreye mi bence zerre faydaları yok
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk