cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 8 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • good call cafe

  sahibini yakından tanıma fırsatım oldu ama pişman oldum müşteriye farklı çalışma arkadaşlarına farklı davranan biri müşteriye güler yüzlü davranıp arkalarından konuştuğuna bile şahit oldum bu yüzden gitmeyi bıraktım ama mutfaktan çıkan her şey TEK KELİMEYLE Muhteşem.. 8 9 ayda 10 garson değiştirmiş bir yer siz düşünün sahibinin nasıl bir insan olduğunu
  Vegan ticari işletme. Profesyonel aşçısı var, burger konusunda istikrarlı ama nedense diğer ürünler bazen iyi bazen kötü olabiliyor. Profesyonel aşçının yenilik denemeleri olduğunu sanıyorum. Vegan işletme olduğu için desteklemek amaçlı sık uğradığım bir mekandı. Etik bulmadığım bazı yanları olduğu için ayağımı kestim. Pastane çeşitleri bol. Etik konusunu kafaya takmayan çeşitlilik isteyen veganlar için tavsiye edebilirim.
  medyada sıkça karşıma çıkan cafe, bursada neler oluyor öyle, 4-5 sene önce geldiğimde yiyecek opsiyon bulamamıştım pek, şimdi şehirde bir sürü yer ard arda açılıyor.
  Bursa'nın ikinci vegan cafesi, vegan pastane de diyebiliriz aslında çok lezzetli pastaları ve çeşitli tatlıları oluyor. Vegan kahvatı yapılabilecek bir mekan. Kahvaltının neden bu kadar pahalı olduğunu bir türlü anlamasamda . Köfte burgeri ve tatlıları çok başarili. Kibar ve güler yüzlü bir işletme sahibi var, her müşterisiyle tek tek ilgilenir ve fikirlerini alır.
  İşletmenin içinde seramik bebek koleksiyonu var sırf onları görmek için bile gidilebilir.
  Unuttuğum birşeyler var mı acaba? aaa börekler unuttum çeşit çeşit börekleri olur.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk