cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

9 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • falafella

    isminden de anlaşılacağı üzere genel olarak falafel üzerine seçeneklerin olduğu, sanırım franchise bir işletme. İstanbul/kadıköyde açılmış şubesinde falafella dürümlerini yedim, gayet iyiydi ve doyurucuydu. menüdeki çoğu seçenek vegan ya da sipariş sırasında vegan olabilecek şekilde, falafellerde yumurta kullanmadıklarını özellikle belirttiler. tek olumsuz eleştirim keşke tüm türkiyeyi turlayacakmışım gibi sarıp sarmalamasalardı dürümü, sardıkları kağıttan ve (muhtemelen vegan olmayan versiyonundaki yoğurtlu sostan dolayı) akmasın diye altına takılan ambalajdan dolayı suçlu hissettim kendimi. websitelerinden menülerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

    Dünya tatlısı insanların işlettiği ev havasında el emeği vegan vejetaryen yemeklerin olduğu işletme. Böyle güzel yerleri destekleyelim

    istanbulda geçirdiğim sayılı günlerde yemek yeme fırsatı yakalaım, falafeli gayet güzel, domates soslu patlıcan sarmasını tavsiye ederim, çok kalabalık olmadığı zamanlarda yapabiliyorlarmış, patlıcanla aram çok iyi olmamasına rağmen bir yemekte patlıcan sevgisi aşılandı.

    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk