cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

13 + 10 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • etobur diyeti

  Etrafında dönen devranı kendisi için sananlarla, çevresindeki karıncayı bile incitmemeye çalışanların aynı anda dünyada olduğu çağa hoşgeldiniz.

  et yemeyi çok sevenlerin benimsediği, aşırı saçma diyet türü. şeker, un, karbonhidrat, sebze, meyve şu bu hiç bir şey yemeyen, sadece hayvansal ürün tüketen kişilerin benimsediği uluslararası ismi "carnivore diet" olarak geçen diyet türü.

  veganlığın insanlara, "hükmettiğiniz, istediğiniz zaman bitirip başlattığınız tüm bu hayatlar sizin değil" yaklaşımı varken, bu diyet tam tersini destekliyor, "benim için doğ, benim için büyü, benim için öl!".

  kişisel düşüncem yakın gelecekte bu diyet türünün sonunun geleceğini düşünüyorum, zira uygulayanların hepsi hayatını kaybeder, rafa kaldırılır.

  kısa bir süreliğine bu diyeti uygulayan bir kişinin, diyetle ve yaşadığı yoğun ishal ile ilgili tecrübe ettiklerini şuradaki ingilizce kaynaktan okuyabilirsiniz.
  eski raw vegan youtuber alyse parker'ın da 1 ay denediği beslenme biçimi. minimalist, raw vegan ve tamamen organik ürünlerle yaşamını sürdüren alyse birdenbire bütün hayatını değiştirdi ve sebep olarak da sağlığım bozuldu dedi. ve artık hayvan deneylerini önemsemeyen, deri şeyler de satın alan birine dönüştü bunun sağlıkla ne ilgisi var orasını anlayamadım tabi.
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk