cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

17 + 13 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • erkek adam et yer

  genelde besin zincirinde uste cikarak guclu gorundugunu sanan gucsuzler tarafindan soylenir. bu soylemi kullanan kisilerden uzak durulmali. guclu gorunmek icin cevresine ve insanlara yikimdan baska bir sey veremezler.

  ben bu gibi durumlarda daha üste çıkıyorum bir parça maçoluk da katarak. erkek adam kanı dökülmüş bir dişi yemez erkek adam tavuk yemez, yavru yemez gider adam gibi topraktan beslenir, badem yer, ceviz yer ama 20 günlük tavuğu yemez diyerek daha da üste çıkıyorum.  Etin cinsel politikasını tek cümleyle anlatacak olsak bu ifadeyi kullanırdım sanırım. Eril dilin en mantık dışı örneklerinden biri. Bu "mantığı" günlük hayatımda da gördüğüm için bunu fırsat olarak görerek tüm vegan erkeklere teşekkür etmek istiyorum. Temelde Daha erkeksi olmak, adam(!) olmak için et yenmesi gerektiğini iddia eden cinsiyetçi, vasıfsız beyinlerin baskısını kırarak cinsiyetini yediği-içtiği ve hayat tarzından bağımsız şekilde kucaklayabilen tüm erkeklere değişimdeki payları için teşekkür ediyorum. sizlere gerçekten hayranım.

  dilin şiddetine buyrunuz, tek başına erkek olarak adlandırılmanın yine yetemediği, "erkek adam" gözümüze sokma pekiştireci ile kurtulamayacağız şu kısacık cümleden. Bu sefer o "erkek adam" (sahi kim bunlar?) et de yiyor, hatta "erkek adam" ifadesi et üzerinden kurulyor. vallahi bir el verin, yetti bu cümlelerin ağırlıkları,pislikleri, ayrıştırdıkları. Eril dil belası 21. yüzyıl oldu, yok ol artık!


  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk