cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

8 + 19 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • deli no.14

  deli no.14 istanbul / kadıköyde bulunan ve menüsünde vegan/vejetaryen seçenekleri olan mekan. şahsen kahvaltısını çok sevdiğim bir yer, özellikle pancarlı humusu harika ! mekanı happycow'da incelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.
  Vegan ürünlerini kendilerini yapmaları çok hoşuma gitti. Ayrıca çok da lezzetliler. Favorim acılı seitan dürüm. Çalışanları da çok sıcakkanlı ve ilgili insanlar olan küçük şirin bir cafe.
  pişili, pembe humuslu, bol çeşitli çok minnoş vegan kahvaltı menüsü olan mekan.kendi üretimleri olan sucukları da enfes üstelik multinet yemek kartı da geçiyor o nedenle ayrı bir seviyorum :)
  Kadıköy'de en güzel vegan burger yapan mekan. Vegan atıştırmalık tabakları da bir o kadar başarılı, evlere servisleri de var.
  İstanbulda geçirdiğim hafta sonu için ilk uğradığım mekan oldu. açıkta kalan kısmı kapatılmış, sigarasız (temiz hava sahalı) bir yer olmuş, Menüsü yenilenmiş, daha çok vegan seçenek eklenmiş, vegan tabağı 2 kişiyi doyurabilecek nitelikte dolu dolu bir tabak olmuş.(kahvaltısı olduğu güzellikte kalmış.)
  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk