cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

3 + 19 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • brian may

  kendisi aynı zamanda astrofizikçidir. NASA’nın Plüton’u gözlemleyebilmek için gönderdiği New Horizons uzay aracının kontrol grubunda yer alıyor. eskiden vejetaryendi şimdi de vegan olmuş🌱

  ergenken odamın duvarlarında posterleri asılıydı. en sevdiğim ingiliz grup queen'in efsane gitaristi olmasının yanı sıra, nasa projelerinde görev almış bir astrofizikçi/bilim insanı olması da brian may'e hayranlığımı artıran bir diğer etken olmuştu. gitarı red special'ı babasıyla beraber lisedeyken yapmıştır. yanlış hatırlamıyorsam babası marangozdu ve gitarın ağacını temin etmişti. brian may ise elektrik devresini yapmıştı gitarın.


  kendisi bir de vegan olmuş aynı zamanda 💚 ve bu konuda daha da fazla konuşacağım demiş. akıllı ve mantıklı insan aynı düşünce yollarından geçtiği için hep doğru kararı veriyor işte. akıllı insan her zaman belli ediyor kendisini. millet böyle pırlanta gibi bir insanı Bohemian Rhapsody filmiyle keşfetti ya gerçekten. daha öncesinde kimse tanımıyordu bilmiyordu brian may'i, varsa yoksa Freddie Mercury. onu da çok severiz tabii orası ayrı.


  burada da güzel bir video var kendisiyle ilgili.

  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk