cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

4 + 14 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
 • anonymous for the voiceless

  bunun başlığı nasıl yok hayret ettim sözlük. cube of truth eylemlerini next level'a taşımış artık resmen profesyonel seviyede yapan avustralyalı bir oluşum. sadece cube of truth yapıyorlar bildiğim kadarıyla. direktler. öyle lafı eğip bükmeden, delikanlı gibi "you're an animal abuser go vegan not to be one" diyorlar insanların suratına suratına. dünya'nın her tarafında şubeleri var. bilin bakalım türkiye'de var mı? bir tahmin edin ya. tabii ki yok :) iyi ve güzel olan neredeyse hiçbir şeyin uğramadığı bu topraklara anonymous for the voiceless niye uğrasın, değil mi? ankara'da bir şubesini kurmak istiyorum, gönüllü arkadaşlar iletişime geçerse çok sevinirim. bunun bir şubesini kurarsak insanlarla olan sohbetimizi videoya almalıyız. bir youtube hesabı açıp o adrese yüklemeliyiz tıpkı onların yaptığı gibi. sosyal etkileşimin türk insanının ilgisini ne kadar çektiğini biliyorsunuz. o yüzden prank kanalları falan youtube'da tavan. viral olan bir video ile kaç milyon insan veganlık konusunu görür bir düşünün.


  aktivizm nasıl yapılır görmek isteyenler klik


  Outreach Highlights


  internet siteleri


  kesinlikle youtube adreslerini ziyaret edin çok iyi aktivizm tarzları (bu linke tıklamayanın kafasına silah dayamak istiyorum)


  insta adresleri


  feysbuk


  linkedin adresleri bile var


  en etkili aktivizmlerden birini yapıyorlar. koçlarım benim. biz niye bunu yapmayalım sözlük? ankara'da olan arkadaşlar birleşip ankara'da bir şubesini kuralım şu oluşumun ve çatır çatır halkı eğitelim ne dersiniz? mesaj atmanız yeterli.


  vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk