cpm_inboxCount

Yazar adı gereklidir!

Göster Şifre gereklidir!

Şifreni mi unuttun?

Yazar adı gereklidir!

E-posta gereklidir!

Göster Parola gereklidir!

10 + 9 =

Şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdan kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin ve şifrenizi sıfırlayın.

E-posta gereklidir!

Girişe Dön

Kapat
  • alternatif

    duyarlı olduğumuzu gösterebilmek için bu yoldayken vegan 'işletmelerin' yaptığı; hayvanların öldürülerek yapılan 'sözde ürünleri', yemekleri taklit ederek müşteriye sunmasıdır. tabi talep ediliyor diye yapıyor olabilirler ama bu ikinci sırada çünkü işletme* kar amacı için kurulan herhangi bir sistem gerekliliğinden.. talep edenlerin de, tekrar vegan olup olmadıklarını düşünmesi gereken durumdur. alternatif veya taklitler ile istenilmeyen düzenden tamamen vazgeçilemediginin yani bu konuda güçsüzlüğün göstergesidir. işletmeler ve veganlarin kendilerini once her konuda kandırmamayı denemelileri gereken durum
    sözlükte sürekli gördüğüm "veganlığın tanımı şudur, veganlık şudur, şunu yapmayan kendine veganım demesin" vari yorumların bir başka versiyonudur.

    arkadaşlar siz allah mısınız da kullarınızı dinden çıkarıyorsunuz? sırf taklit besin tükettikleri için insanlara siz gerçek vegan değilsiniz!!!111 demek ya da imasında bulunmak kimseye düşmez. "alternatif" besinlerin üretiminin ya da veganlarca tüketiminin karşısında olabilirsiniz. bunu sebepleriyle izah edersiniz. fakat sırf bu besinleri yedikleri için vegan insanlara gidin veganlığınızı sorgulayın yorumunda bulunmak yersiz. zira otorite siz değilsiniz.
    vegansozlukcom vegansozlukcom vegansozluk